Terrestrisk naturmangfold

Signe Nybø

Forskningssjef Terrestrisk naturmangfold

Telefon: 906 79 782
E-post: signe.nybo@nina.no
Vis detaljer
 

Jørgen Rosvold

Ass. forskningssjef Terrestrisk naturmangfold

Telefon: 952 79 789
E-post: jorgen.rosvold@nina.no
Vis detaljer
 

Kjetil Bevanger

Vitenskapelig rådgiver

Telefon: 934 66 767
E-post: kjetil.bevanger@nina.no
Vis detaljer
 

Sondre Dahle

Avdelingsingeniør

Telefon: 909 90 690
E-post: sondre.dahle@nina.no
Vis detaljer
 

Lasse Frost Eriksen

Stipendiat

Telefon: 971 73 246
E-post: lasse.eriksen@nina.no
Vis detaljer
 

Matthew Grainger

Postdoktor

Telefon: 413 64 729
E-post: matthew.grainger@nina.no
Vis detaljer
 

Dagmar Hagen

Seniorforsker

Telefon: 992 64 856
E-post: dagmar.hagen@nina.no
Vis detaljer
 

Duncan John Halley

Forsker

Telefon: 404 78 261
E-post: duncan.halley@nina.no
Vis detaljer
 

Oddvar Hanssen

Overingeniør

Telefon: 948 88 331
E-post: oddvar.hanssen@nina.no
Vis detaljer
 

Annika Hofgaard

Seniorforsker

Telefon: 924 52 740
E-post: annika.hofgaard@nina.no
Vis detaljer
 

Craig Ryan Jackson

Forsker

Telefon: 467 89 030
E-post: craig.jackson@nina.no
Vis detaljer
 

Simon Jakobsson

Forsker

Telefon: 413 46 335
E-post: simon.jakobsson@nina.no
Vis detaljer
 

Petra Kaczensky

Forsker

Telefon: 922 32 560
E-post: petra.kaczensky@nina.no
Vis detaljer
 

Magni Olsen Kyrkjeeide

Forsker

Telefon: 996 21 068
E-post: magni.kyrkjeeide@nina.no
Vis detaljer
 

Elizabeth Law

Postdoktor

Telefon: 413 78 069
E-post: elizabeth.law@nina.no
Vis detaljer
 

John Durrus Linnell

Seniorforsker

Telefon: 900 12 533
E-post: john.linnell@nina.no
Vis detaljer
 

Stine Lund

Avdelingskonsulent

Telefon: 996 30 996
E-post: stine.lund@nina.no
Vis detaljer
 

Anne Catriona Mehlhoop

Stipendiat

Telefon: 921 18 846
E-post: anne.mehlhoop@nina.no
Vis detaljer
 

Heidi Elin Myklebost

Overingeniør

Telefon: 930 28 204
E-post: heidi.myklebost@nina.no
Vis detaljer
 

Erlend Birkeland Nilsen

Seniorforsker

Telefon: 414 25 684
E-post: erlend.nilsen@nina.no
Vis detaljer
 

Hans Christian Pedersen

Seniorforsker

Telefon: 934 66 774
E-post: hans.pedersen@nina.no
Vis detaljer
 

Bård Pedersen

Forsker

Telefon: 906 03 468
E-post: bard.pedersen@nina.no
Vis detaljer
 

Graciela Monica Rusch

Seniorforsker

Telefon: 930 08 503
E-post: graciela.rusch@nina.no
Vis detaljer
 

Trine Hay Setsaas

Rådgiver

Telefon: 951 51 654
E-post: trine.hay.setsaas@nina.no
Vis detaljer
 

Arnstein Staverløkk

Overingeniør

Telefon: 911 14 140
E-post: arnstein.staverlokk@nina.no
Vis detaljer
 

Lise Tingstad

Forsker

Telefon: 909 90 942
E-post: lise.tingstad@nina.no
Vis detaljer
 

Jiska Joanneke Van Dijk

Forsker

Telefon: 993 93 148
E-post: jiska.van.dijk@nina.no
Vis detaljer
 

Bram Van Moorter

Forsker

Telefon: 903 68 664
E-post: bram.van.moorter@nina.no
Vis detaljer
 

Kristine Bakke Westergaard

Forsker

Telefon: 980 72 974
E-post: kristine.westergaard@nina.no
Vis detaljer
 

Frode Ødegaard

Vitenskapelig rådgiver

Telefon: 994 09 578
E-post: frode.odegaard@nina.no
Vis detaljer
 

Sandra Charlotte Helene Åström

Forsker

Telefon: 412 07 869
E-post: sandra.astrom@nina.no
Vis detaljer
 

Jens Åström

Forsker

Telefon: 406 34 121
E-post: jens.astrom@nina.no
Vis detaljer
 

Kontakt oss

Besøks- og leveringsadresse: 

Høgskoleringen 9
7034 Trondheim

Fakturaadresse: 

Norsk institutt for naturforskning
Postboks 5685 Torgarden
7485 Trondheim

Telefon: 73 80 14 00
Telefaks: 73 80 14 01